• تماس
  پشتیبانی
  دکتر محمد فخر زاده
  ساعات کاری : 8 الی 17
  تبریز - ولیعصر - خیابان مخابرات - بطرف چهارراه عارف - ساختمان راش - طبقه اول - کلینیک برنا
  تلفن: 33293057 - 33293159
  فکس: 33293057-9
  پست الکترونیکی: info@bornacl.com

مشاوره رایگان 9-33293057

قبل کاشت مو

عمل کاشت مو نسبت به سایر عمل ها ،عملی بسیار ساده و بدون درد است که در مدت زمان بسیار کوتاه به اتمام میرسد.

اولین قدم فرد بعد از تصمیم گرفتن به انجام عمل کاشت مو انتخاب صحیح کلینیک و دکتر با تجربه است زیرا این عمل تنها بایدتوسط پزشک متخصص پوست مو و زیبایی انجام شود،طبق قوانین داخلی ایران و وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کاشت مو فقط در بیمارستان ها و کلینیک های دارای مجوز انجام عمل کاشت مو باید انجام شوددر غیر این صورت عواقب نا بهنجاری درسلامتی فرد  در پی خواهد داشت.

نوع طاسی که در سر بیمار موجود است در نتایج عمل نقش بسیار بزرگی دارد و تنها در صورتی که جنس طاسی از نوع “طاسی الگوی مردانه”است انجام عمل نتیجه خواهد داد.

قبل از انجام عمل فرد باید تحت آزمایشات مختلف از جمله آزمایش خون قرار بگیرد  اگر طی این آزمایشات مشکلی به وجود نیاید،عمل انجام میگیرد در ابتدا ریشه ی مو ازپشت سر متقاضی کاشت گرفته میشود  ،در لابراتوار با تکنیک های مختلف افزایش داده میشودو در نهایت پیوند مو انجام میگیرد چون این عمل با پیوند بافت شباهت بسیار زیادی دارد در علم پزشکی به اسم پیوند بافت شناخته می شود.

در این عمل مهم ترین بخش،واکنش بیمار به ماده ی بیهوشی است و همان طور که در ابتدا نیز گفته شد  به دلیل ریسک های متنوع و غیر قابل پیش بینی در حین عمل،تنهاباید این عمل توسط گروهی با تجربه و متخصص انجام بگیرد.

 

تمامی حقوق این سایت برای کلینیک برنا محفوظ می باشد.
go to top