• تماس
  پشتیبانی
  دکتر محمد فخر زاده
  ساعات کاری : 8 الی 17
  تبریز - ولیعصر - خیابان مخابرات - بطرف چهارراه عارف - ساختمان راش - طبقه اول - کلینیک برنا
  تلفن: 33293057 - 33293159
  فکس: 33293057-9
  پست الکترونیکی: info@bornacl.com

مشاوره رایگان 9-33293057

انواع سوالات رایج در مورد کاشت مو

کاشت مو در زنان:

در کاشت موی زنان مهم ترین عامل یافتن دلیل اصلی ریزش مو است ،هیچ بازه ی زمانی برای کاشت مو در زنان وجود ندارد همچنین مراحل کاشت هیچ تفاوتی با عملی که در آقایان انجام میگیرد ندارد.

کاشت مو در چه بازه ی زمانی و برای چه افرادی مناسب است؟

کاشت مو به روشfut (برداشت نوار)بازه ی سنی خاصی ندارد و در همه سنین می توان این کار را انجام داد اما روش  fit به همه کسانی که دچار ریزش مو شده اند توصیه نمی شودبهتر است افراد بین ۱۸ تا۲۵ سال که تازه دچار ریزش موی گسترده شده اند از این روش استفاده نکنند.

هزینه کاشت مو؟

هزینه کاشت مو برای هر شخص میتواند نسبت به گرافت های کاشته شده متفاوت باشد.اطمینان داشته باشید کسی که برای کاشت مو زیر نظر پزشک متخصص قرار میگیرد حداکثر کیفیت و هزینه معقول در انتظار اوست.

هزینه کاشت مو با عوامل متعددی همچون جنس پوست سر و مقدار طاسی مرتبط است به همین دلیل از افراد متقاضی کاشت خواهشمندیم که با حضور در کلینیک از هزینه کاشت مطلع و از خدماتی مانند دریافت معاینه و مشاوره رایگان بهره مند شوند.

در ضمن اگر هنگام مراجعه یا تماس با کلینیک نحوه ی آشنایی با این کلینیک را سایت کلینیک معرفی کنید از تخفیف ویژه مخاطبان آنلاین برخوردار خواهید شد.

موهای کاشت شده کی رشد خود را شروع میکنند؟

برای دستیابی به نتایج ایده ال عمل باید ۸ الی ۱۲ ماه صبر کرد از اولین روزی که موها رشد میکنند تا این تاریخ به تدریج کلفت تر و ضخیم تر میشوند.

مدت زمان انجام عمل؟

مدت زمام انجام عمل نسبت به بانک موی فرد ۶ الی ۸ ساعت است.

.

 

تمامی حقوق این سایت برای کلینیک برنا محفوظ می باشد.
go to top