• تماس
  پشتیبانی
  دکتر محمد فخر زاده
  ساعات کاری : 8 الی 17
  تبریز - ولیعصر - خیابان مخابرات - بطرف چهارراه عارف - ساختمان راش - طبقه اول - کلینیک برنا
  تلفن: 33293057 - 33293159
  فکس: 33293057-9
  پست الکترونیکی: info@bornacl.com

مشاوره رایگان 9-33293057

کاشت ابرو

کاشت ابرو:

کاشت ابرو در کلینیک تخصصی پوست و مو  به صورت سرپایی و با بی حسی موضعی و بدون درد در یک جلسه یک ساعته انجام میشود در این روش تعدادی از موهای پشت گوش بیمار برداشته میشود و به ناحیه ابرو افزوده میشود قسمت حرفه ای این روش زمانی شروع میشود که دکترمتخصص پوست و مو با تجربه ودانش خود تنها از تعداد محدودی از موهای برداشته شده که از نظر ضخامت با موی ابروی بیمارهمخوانی دارد استفاده میکند زیرا در غیر این صورت ظاهری زشت و زمخت ایجاد خواهد شد.

چه كسانی می توانند كاشت ابرو انجام دهند؟

كسانی كه ابروهایی كم پشت دارند برای پرپشت كردن ابروهایشان

كسانی كه شكل و فرم ابروهایشان زیبا نیست (دائم با مداد ابرو مجبور به تصحیح شكل آن هستند) برای تغییر فرم ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

كسانی كه اثر سوختگی یا جای بخیه (اسكار) در ابروهایشان دارند برای ترمیم جای آنها بهترین گزینه کاشت ابرو است.

كسانی كه قبلا تاتوی ابرو كرده اند ولی از فرم آن خسته شده اند نیز می توانند با استفاده از تكنیك های خاص و حرفه ای روی تاتوی خود کاشت ابرو انجام دهند

كسانی كه به دلیل بیماری های خاص یا موارد دیگری قسمتی از ابروی خود را از دست داده اند برای پر كردن داخل آن ناحیه از ابروهایشان می توانند کاشت ابرو انجام دهند.

نكات مهم و ظرافت های كاشت حرفه ای ابرو

ابتدا ابرو را به ۳ قسمت تقسیم می كنیم:

۱-   تاج ابرو(head)

۲- بدنه ابرو (body)

۳- دم ابرو (tail)

در كاشت تاج ابرو باید موها با زاویه مناسب و رو به بالا خوابانده شود (تا حالت عمودی پیدا نکنند).

در کاشت بدنه از سمت تاج ابرو به دم ابرو باید زاویه خواباندن موها به تدریج کاسته شود به طوری که موها با زاویه صفر درجه به صورت مماس در پوست کاشته شود.

حتی باید نوع موهایی كه برای كاشت ابرو استفاده می شود قطری مناسب با موهای ابرو داشته باشد (یعنی نباید از موهای ضخیم برای ابرو استفاده كرد).

قطر منافذ كاشت موها در ابروها باید كوچكتر انتخاب شود چرا كه اگر منافذ بزرگ باشد خروجی موهای ابروها حالت ضخیم و غیرطبیعی پیدا می كند.

باید محل قرار دادن موهایی که کاشته می شود، خیلی خیلی نزدیك به هم و بسیار پرتراكم باشد كه پوست زیر موهای ابروها دیده نشود..

تمامی حقوق این سایت برای کلینیک برنا محفوظ می باشد.
go to top